HAKKIMIZDA

Operasyonel kiralamanın avantaj ve kolaylıklarını tüm bireylere sunan OneCar, Türkiye’nin yerli sermayeli en büyük kiralama markası olan DRD’nin bireylere yönelik yıllık araç kiralama markasıdır.

Türkiye’de bir ilk olan bu yenilikçi sistem ile artık bireyler de tıpkı şirketler gibi büyük bütçeler ayırıp araç satın almak yerine; her marka ve model araca, 24 aydan 36 aya kadar, kendilerine en uygun kiralama seçeneği ile ulaşabiliyor. Üstelik sigorta, lastik, periyodik bakım, hasar yönetimi, yedek araç, 7/24 yol yardım ve MTV gibi operasyonel ve finansal tüm yükleri de OneCar sizin yerinize üstleniyor.

DRD Hakkında

OneCar Hangi Hizmetleri Sunar?

OneCar, üstün kalite standartları, güçlü finansal yapısı, sektör deneyimi, gelişmiş teknolojik altyapısı, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve Türkiye genelinde tüm bölgeleri kapsayan yaygın hizmet ağıyla fark yaratır.

  • 7/24 Yol Yardım
  • Yedek Araç
  • Periyodik Bakım
  • Lastik Yönetimi
  • Hasar Yönetimi
  • HGS Yönetimi
  • Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV)
  • Sigorta Hizmetleri

7/24 Yol Yardım

Kaza veya arıza nedeniyle yolda mı kaldınız? Endişelenmeyin! Türkiye’nin her noktasında Yol Yardım hizmetlerimiz ile 7/24 yanınızdayız. İster size sunacağımız yedek araçla yola devam edin, isterseniz özel durumlarda; uçak, otobüs ya da konaklama seçeneklerimizden dilediğinizi seçin.

Yedek Araç

Arıza veya hasar nedeniyle araçsız mı kaldınız? Merak etmeyin. Aracınızın arızası giderilene kadar, size sunacağımız yedek araç ile yolunuza güvenle devam edebilirsiniz.

Periyodik Bakım

Aracınızın bakım işlemleri gözünüzde mi büyüyor? Büyütmeyin! Web sitemiz ve çağrı merkezimiz üzerinden; yetkili servislerimize ulaşabilir, hızlıca randevunuzu alır ve kolayca bakım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Lastik Yönetimi

Mevsim şartlarına göre lastiklerinizi değiştirmeniz ve mevcut lastiklerinizi de saklamanız mı gerekiyor? Dert etmeyin. Uzman ekiplerimiz ile kış lastiklerinizi tam zamanında takalım, bahar gelip de tekrar lastiklerinizi değiştirene kadar ki sürede de mevcut lastiklerinizi saklayalım.

Hasar Yönetimi

Herhangi bir hasar durumunda üzülmeyin! Çağrı merkezimiz ve DRDrive mobil uygulamamız ile ihtiyaç duyduğunuz tüm çözüm elinizin altında.

HGS Yönetimi

HGS için bürokratik işlemlerle, git gel süreçlerle uğraşmak istemiyor musunuz? Zahmet etmeyin. HGS ile ilgili tüm işlemleri, OneCar’ın uzman ekipleri sizin için yönetsin.

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV)

Artık MTV sizin için bir yük olmaktan çıkacak. MTV'niz OneCar’dan, aracınızın keyfini sürmek sizden.

Sigorta Hizmetleri

Sigortanız da OneCar’dan. Kaza durumunda yasal bir zorunluluk olan sigorta ihtiyacınız da OneCar hizmet paketi kapsamında.

Mekanik bir arıza ile ilgili lütfen Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin!

Periyodik Bakım ile ilgili hizmet alabilmek için lütfen tıklayın!

Aracınızı Belirleyin

OneCar Nasıl Kiralarım
OneCar’ın geniş araç yelpazesi içerisinden dilediğiniz aracı seçin.

Başvurunuzu Yapın

OneCar Nasıl Kiralarım
Seçtiğiniz araç için size en uygun kiralama koşulları ile başvurunuzu yapın.

Aracınızın Keyfini Sürün

OneCar Nasıl Kiralarım
Başvuru onayının ardından
hızla aracınızı teslim edelim.